ÇEVRE, SAĞLIK VE GÜVENLİK

  • Tüm ekiplerimiz, iş sahalarında çevreye karşı üst seviyede duyarlıdır.
  • Doğal sistemi korur, yasa ve yönetmeliklere bağlı kalarak gereken tedbirleri mutlaka alırız.
  • Çalışma alanını ekibimiz ve çevre sakinleri için güvenli hale getirmeden asla çalışmalara başlamadığımız gibi, çevrede oluşabilecek her türlü riski önceden tanımlayıp ortadan kaldırırız.
  • Aldığımız bütün bu önlemlere dahil olarak, çevremizde oluşabilecek her türlü hasarı anında onarmak ve bu konuda ekibimizi sürekli eğitmek görevlerimizin başında gelmektedir.

KALİTE

Çeliker’de uygulanan kalite sürecinde tüm çalışanlar kaliteye dahil edilip, tespit, öneri ve hedefleri aynı noktaya yönlendirilir.

Müşteri beklenti ve ihtiyaçlarını zamanında yerine getirip, beklentileri aşan ürünler sunarız.

Müşteri odaklı yaklaşımımız doğrultusunda, çalışanlarımızın katılımıyla süreci yönetir, sürekli artı değer katarak, gerçekçi kararlarla projeleri sistematik bir şekilde sonuçlandırırız.

Amacımız; gelişmeyi sürdürebilir kılıp, programı aksatmadan her projeyi hatasız sonuçlandırarak , % 100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Aksa
Altınbaş
Aparici
Bosch
Bticino
Buderus
Daikin
Demsaş
Emsa
English Time
Fibrobeton
Franke
Grohe
Hafele
Henkel
Hüppe
İzocam
Jotun
Kale Çelik
Kerabit
Knauf
Kommerlıng
Kone
Koster
Kumcular Beton
Lantana Parke
Ramondi
Rehau
Sanica
Schindler
Schlüter Systems
Siemenes
Sika
Soudal
Sukar
Teka
Thyssen
Villeory
Vitra
wacker
weber
Wilo
Zemtek

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Sayın Oktay Bey , 2011 yılında Suadiye’de gerçekleştirdiğiniz Özgüven projesinden son derece mutlu oldum. İnşaat sürecinde ve sonrasında mühendislerinizin, mimarlarınızın yakın ilgisi ve desteğini gördüm. Hiç bir gecikme olmadan zamanında yüksek malzeme ve işçilik kalitesi ile projenizi teslim aldım. Tüm Çeliker çalışanlarına çok teşekkür ederim. Yeni projelerinizle ilgili tarafıma bilgi verilmesini dilerim. Saygılarımla.

Melih METİNER – Özgüven Apt.

Dokuz sene evvel inşaat için yapılan görüşmenin ilk onbeş dakikasında Hamza Beyle prensipte anlaşmaya varmıştık. Eski binanın yıkımından başlayıp, inşaatın bütün safhalarında Hamza ve Oktay Beylerin devamlı inşaatın başında bulunmaları, en ufak detayla dahi ilgilenmeleri sonucu, bu kadar senedir huzur içinde oturmaktayız. Teşekkürlerimle.

Cengiz ZİNCİROĞLU – Cengiz Bey Apt.

Sn. Hamza Çelik, Taşmektep Sok. No:25 Göztepedeki apartmanımızın yerine 2007 yılında yenisinin yapılması sürecinde, bölgemizde temas ettiğimiz, iyi olarak ünlenmiş diğer 7 müteahhit arasında en fazla yasal güvenceleri, noter sözleşmesi ile Çeliker İnşaat vermiştir. Çeliker İnşaat, yazıp istediğimiz makul idari ve teknik bütün şartların sözleşme altına alınmasını kabul edip onaylamıştır. Yapım aşamasında inşaattaki onlarca hizmet, ürün ve malzemeleri sözleşme şartlarının üzerine çıkan bir kalitede gerçekleştirmiş ve yapıda kullanmıştır. Böylece kaliteli bir inşaatı tamamlamıştır.

Elektronik Yüksek Müh. Yüksel TAVSEL - Göztepe Aktunç Apt.

2006-2007 yılları arasında Çeliker İnşaat ile hem toprak sahibi hem de içmimar olarak çalışma fırsatım oldu.Gerek inşaat süresi, gerekse verilen sözler, zamanında ve eksiksiz bizlere teslim edildi. Disiplinli çalışma ortamı, ekipteki arkadaşların uyumlu ve birbirlerini takip ile işe destek vermelerinin Çeliker İnşaat'ın başarısını ve müşteri memnuniyetini daha da ileriye götüreceğinden hiç şüpem yok. Ben firma sahiplerine ve tüm çalışanlarına şahsım ve Suadiye Deniz Apartımanı sakinleri adına teşekkür ederim.

İçmimar Okşan Elif KARAKURT - Deniz Apt.

Arsa sahibi olarak Özgüven Apartmanı yapımı süresince Çeliker İnşaat ile çalışmaktan ne kadar memnun ve mutlu olduğumuzu belirtmek isteriz.
Binamızın çevreye yeni bir vizyon kattiğına inanıyoruz.
Suadiye'nin en güzel apartmanlarından birinin inşaatını hem mühendislik, hem de mimari olarak en küçük detaylara kadar düşünüp hayata geçiren,
her türlü taahhütünü en hizli, titiz ve zamaninda bitirdikleri için,
tüm Çeliker Ailesine teşekkür ederiz.

TERCAN Ailesi

İleride başınızın ağrımaması, taahhütlerde aksama olmaması, inşaatın; proje ve şartlarına uygun olarak yapılacağından emin olabilmeniz için sizi üzmeyecek güvenilir bir yüklenicinin seçilmesi çok önem taşımaktadı. Kriterlerinize uygun yükleniciyi seçtikten sonra, en önemli problem hal yoluna girmiş demektir. Artık gözü kapalı onayınızı verebilirsiniz. “Ayinesi iştir kişinin lafe bakılmaz” düsturunu hatırlatarak sözlerimi bitirirken; bu vesileyle, Çeliker İnşaat’a ve bilhassa Hamza ve Oktay Beyler’e, Selamiçeşme Cezmi Or Sokak’taki (Adım Apartmanı) 2006-2007 yılında 4 inşaat mühendisi üyemizin sürekli kontrolü altında, hiç bir sorun çıkarmadan yaptığı örnek inşaat ve sonrası hizmetleri için teşekkürlerimi sunuyorum.

İnş.Y.Müh.İ.T.Ü. Ertan SUNGUR